سلام

١-تعهد به انجام صحیح برنامه ریزی درسی تنها با داشتن یک آزمون آزمایشی مناسب امکان پذیر است، زیرا در غیر اینصورت شما در انجام برنامه های درسی خود جدیت به خرج نخواهید داد.

٢-همچنین یکی از مهم ترین عواملی که در پیشرفت یک داوطلب بسیار تاثیر گذار است، شناخت دقیق نقاط قوت و ضعف خود است که ابزار دقیق این شناخت، آزمون های آزمایشی هستند.

٣- علاوه بر آزمون آزمایشی، تحلیل این آزمون ها هم بسیار مهم هستند. کارنامه های مشاوره ای آموزشی، رشته های قبولی و تخمین نمره و رتبه، کارنامه های سنجش سطح علمی و… به شما مشاوره ای دقیق و سودمند برای شناسایی نقاط قوت و ضعفتان می دهد.

۴-شرکت در آزمون آزمایشی مناسب، به شما کمک می کند تا با قرار گرفتن در جو آزمون، هوش هیجانی و هوش پیامدی خود را تقویت کرده و در آزمون سراسری با آمادگی لازم شرکت نمایید.

بنابراین به طور منظم و مستمر در یک آزمون آزمایشی استاندارد با سوالات استاندارد و جامع آماری بالا(نه آزمون آنلاین که هیچیک از وییگی های یک آزمون آزمایشی استاندارد را ندارد و عملا هیچ کمکی به داوطلب کنکوری نمی کند)شرکت کرده و سعی کنید با شناخت بیشتری از وضعیت تحصیلی و توانایی های خود راه را طی کنید.